Wiemy jak osłodzić Ci życie

pl en ru

Proces rekrutacji

Grupa Pfeifer & Langen w Polsce jest czołowym producentem cukru na rynku europejskim obecnym pod marką DIAMANT. Mimo silnego zakorzenienia w polskiej tradycji cukrownictwa stale rozwijamy się, stosujemy innowacyjne rozwiązania i jesteśmy otwarci na nowe pokolenia pasjonatów. Gwarancją naszego sukcesu są ludzie, którzy z zaangażowaniem umacniają nas na pozycji lidera w branży. Nasz Program Staży kierujemy do studentów i absolwentów, dlatego opracowujemy go indywidualnie, w zależności od stopnia posiadanej wiedzy teoretycznej. Dodatkowo nad każdym praktykantem czuwa opiekun, który odpowiada za realizację programu praktyk. Ponadto dbamy o to, by nasi koledzy mieli możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy akademickiej w praktyce.


Krok Pierwszy - ZŁOŻENIE APLIKACJI

Każdy proces zaczyna się od publikacji ogłoszenia na naszej stronie w zakładce Kariera, na wybranych internetowych portalach pracy oraz podczas Targów Pracy dla studentów i absolwentów organizowanych przez organizacje studenckie. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie zapoznaj się z naszymi ogłoszeniami, ponieważ precyzujemy tam informacje o oczekiwaniach względem kandydatów. Jeśli nie znajdziesz interesującej Cię oferty, pozostaw nam swoje CV. Dane kandydatów gromadzone są w systemie elektronicznym. Na tym etapie zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza aplikacyjnego oraz o załączenie potrzebnych dokumentów aplikacyjnych.

 

Krok drugi – SPOTKANIE REKRUTACYJNE

Po weryfikacji nadesłanych dokumentów oraz aplikacji zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne. Spotkanie to dla nas najważniejsze narzędzie rekrutacyjne. Dzięki niemu możemy lepiej poznać Twoje kompetencje i umiejętności. Masz również możliwość zdobycia interesujących Cię informacji o stanowisku, na które aplikujesz.

 

Krok trzeci – INFORMACJA

Po przeanalizowaniu wyników, kontaktujemy się z kandydatami oraz informujemy o decyzji dotyczącej rozpoczęcia programu praktyk

Do góry

Menu