Wiemy jak osłodzić Ci życie

pl en ru

Proces rekrutacji

PROCES REKRUTACJI

Pracujemy z pasją. Angażujemy się w to, co robimy. Jeśli jesteś ambitny, innowacyjny i zorientowany na cel oraz chcesz doskonalić swoje kompetencje i potrafisz pracować w zespole to czekamy na Ciebie

 

Krok Pierwszy - ZŁOŻENIE APLIKACJI

Każdy proces zaczyna się od publikacji ogłoszenia na naszej stronie w zakładce Kariera oraz wybranych internetowych portalach pracy. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie zapoznaj się z naszymi ogłoszeniami, ponieważ precyzujemy tam informację o oczekiwaniach względem kandydatów. Jeśli nie znajdziesz interesującej Cię oferty, pozostaw nam swoje CV. W przypadku, gdy pojawi się wolne stanowisko odpowiadające Twoim  umiejętnościom  i  zainteresowaniom,  poinformujemy Cię o tym. Dane kandydatów gromadzone są w systemie elektronicznym. Na tym etapie zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza aplikacyjnego oraz o załączenie potrzebnych dokumentów aplikacyjnych.

 

Krok drugi – SPOTKANIE REKRUTACYJNE  

Po weryfikacji nadesłanych dokumentów oraz aplikacji zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne. Spotkanie to dla nas najważniejsze narzędzie rekrutacyjne. Dzięki niemu możemy lepiej poznać Twoje kompetencje i umiejętności. Masz również możliwość zdobycia interesujących Cię informacji o stanowisku, na które aplikujesz. W zależności od stanowiska kolejne etapy odpowiednio składają się z testów umiejętności i/lub testów językowych czy case study. Możesz też zostać zaproszony do udziału w Assessment Centre.

 

Krok trzeci – INFORMACJA

Po przeanalizowaniu wyników, kontaktujemy się z kandydatami oraz informujemy o decyzji dotyczącej zatrudnienia.

Do góry

Menu