Gorny-baner-rodzinka_grill

Słodka Majówka?

Jest plan!

Maj – czas spotkań w plenerze, weekendowego grillowania, długich spacerów i jeszcze dłuższych wypraw w znane lub nieznane. Wychodzimy na świeże powietrze z aktywnościami sportowymi!

Jak spędzić te kilka dni, a w najlepszej wersji ponad tydzień majowego wypoczynku? Jak uniknąć nudy, pysznie jeść, a potem wrócić do szkoły czy pracy z naładowanymi akumulatorami?

Dzieciaki nigdy się nie nudzą!

Ahoj, przygodo! Tym okrzykiem rozpoczyna się u Słodkich każda majówka – nad morzem, w górach, w lesie, w domu, w ogrodzie i na działce babci Danusi… bo dzięki kreatywności i ciekawości świata wszędzie bawią się równie świetnie.

Co planują w tym roku? Poznaj 3 aktywności, które nie wymagają długich przygotowań i ekwipunku, a zostaną w Waszej pamięci na dłużej:

Majówkowe aktywności

Majówkowy niezbędnik pod ręką mamy!

Najlepsza majówka jest wtedy, gdy nie trzeba się niczym martwić. Zobacz listę rzeczy, które powinny znaleźć się w każdej majówkowej torbie, koszu czy bagażniku!

Majówkowy niezbędnik

Babcia Danusia serwuje pyszności

Nie pozwól, by dopadł Was głód i spadek energii! Babcia Danusia ma mnóstwo pomysłów na przekąski i napoje, które łatwo spakować, łatwo zjeść… i łatwo pokochać, bo są naprawdę pyszne. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Tata grilluje, czyli ratuj się kto może!

Gdy pada hasło „grill”, Darek już czuje zew i szykuje się do walki o ogień. Jest zdania, że nikt nie rozpala pod rusztem lepiej niż on, nawet jeśli trwa to bitą godzinę. Dzieciaki aktywnie uczestniczą, biegając i znosząc suche patyki na rozpałkę, a reszta rodziny przygląda się z mieszaniną zachwytu i strachu. Gdy w końcu się udaje, zewsząd słychać pochwały. I tak co roku.

Tata Darek ma swoje sprawdzone przepisy na wiosenne ucztowanie. Sprawdź je także!