Rodzina Słodkich

w komplecie

Ten rok będzie nasz! Przed nami wiele wspólnych miesięcy, niezapomnianych chwil, mnóstwo radości i wzruszeń, ambitnych konkursów, słodkich wyzwań, a także okazji... by się pospierać. Jak to w rodzinie - jesteśmy różni, mamy inne podejście do życia, jednak nie możemy bez siebie żyć. Najważniejsze jest to, że się kochamy i słodzimy sobie codziennie.

Babcia Danusia

Uwielbia gotować, piec i przygotowywać desery dla rodziny. Kocha kontakt z naturą i wszystko, co od niej pochodzi. W kuchni Babci Danusi nic się nie marnuje - jest należycie wykorzystane i dostaje drugie życie!

Ty też możesz dbać o środowisko!

Zobacz, jak Słodkie Łączy z naturą

Mama Dorota

Wszędzie jej pełno, sypie pomysłami jak z rękawa i nikt nie ma szans się przy niej nudzić. Sobota? Rodzinna wycieczka! Koło Gospodyń Wiejskich? Jest jego szefową! Od kiedy na stronie swojego ulubionego cukru wyczytała, że w programie Dobre Działania można otrzymać od Diamant 3000 złotych na lokalne inicjatywy, zachęca sąsiadów do zgłaszania pomysłów, a potem z dumą patrzy, jak ich wspólna okolica zmienia się na lepsze!

Zobacz, jak zdobyć 3000 złotych!

Tata Darek

Ciacho nr 2 (zaraz za kotem)!

Ciężko pracuje na swój nieoficjalny tytuł - głównie na górskich wyprawach, rowerowych rajdach czy biegowych wyzwaniach. Regularnie bierze udział w maratonach - podczas zeszłorocznego Maratonu Warszawskiego odkrył żel energetyczny PRO SPORT od Diamant, bez którego dziś nie rusza się na długodystansowe biegi.

Dzięki regularnej aktywności fizycznej zawsze ma chęć i siły, by bawić się z dziećmi i robić niespodzianki ukochanej żonie. Bo rodzina jest najważniejsza!

Ty także poznaj PRO SPORT!

Diana i Dawid

Dzielni pogromcy deserów!

Choć wyglądają całkiem zwyczajnie, dysponują nadprzyrodzonymi mocami - sprawiania, by słodkości znikały bez śladu! Dzięki pożywnym i pysznym smakołykom babci Danusi zawsze mają mnóstwo zdrowej energii do działania. I choć nie zawsze wykorzystują ją tak, jak chcieliby mama i tata, wieść głosi, że... zawsze im się upiecze!

Zobacz przepisy

Kot Lukier

Słodkie oczy nie raz miau!

Słodziak to nieziemski! Wygląda jak najpulchniejsza na świecie beza, osłodzona najdrobniejszym cukrem Diamant i oblana elastycznym, lśniącym lukrem. Lukrem królewskim, rzecz jasna, jak na Króla Domu Słodkich przystało!

Lukier Królewski - poznaj go bliżej!