Słodkie Łączy

...to, co Tobie najbliższe!

Lubisz słodkości? My też!

Wspólnie gotujemy, pieczemy, słodzimy i dekorujemy. Uwielbiamy być razem i osładzać sobie życie - nowym przepisem, sprawdzonym ciastem, ulubionym deserem, domowym dżemem czy świeżą lemoniadą.

Z Diamant zawsze jest wesoło i super słodko!

Poznajmy się!

Łączy nas miłość i słabość do słodkości. Zupełnie tak, jak u Was! Gdy Babcia Danuta piecze nowe ciasto, dzieciaki przerywają nawet oglądanie bajek. A gdy tata serwuje mamie deser, to klękajcie narody! A wisienką na torcie naszej rodziny jest...

Poznaj rodzinę Słodkich

Tradycyjna Wielkanoc w Nowych barwach

Przyroda budzi się do życia, ptaki śpiewają, kwitną kwiaty... to oznacza jedno: czas przygotować Święta Wielkanocne! Tej wiosny u Słodkich... rządzą apetyczne, wiosenne kolory. Zobacz, jak zmienić klasyczny sernik w fioletowe dzieło sztuki, upiec różową babkę, zabarwić ciasto na zielono, barwnie udekorować mazurka. Poznaj znaczenie kolorów i moc pomysłów na proste, kolorowe dekoracje!

Dowiedz się więcej

Najsłodsze przepisy mamy!

Desery, po których wylizujesz talerz? Dania, które przenoszą w czasie? Mamy! To one uczą nas gotować, piec, kochać i rozpieszczać swoich bliskich. U mamy pachnie świeżym ciastem, czekoladą, owocami, ciepłem i bliskością. Nie potrzeba słów - wystarczy jeden kęs i wiesz, że jesteś w domu.

Mamy przepisy na każdą okazję!


Sprawdź!

Dzieciaki też pichcą!

Mali Słodcy są ciekawi - nie tylko deserów, lecz nowych zadań, na przykład przepisów na pyszne ciasteczka, które chętnie pieką pod czujnym okiem Babci Danusi. Mniam!

Sprawdźcie ich ulubione pomysły na małe słodkości!

Dziecinne proste słodkości!

Pysznie i bez marnowania!

Sernik z jadalnymi kwiatami? Pudding z uszkami? Trufle z resztek ciast? Sprawdź bazę krótkich wideo-przepisów na ciasta, desery, napoje i inne pyszności!

Zajrzyj na Youtube!

Kanał Diamant - Słodkie Łączy

Mama zabiera nas na wakacje!

Bez względu na porę roku, Słodcy kochają podróżować… w swojej kuchni! Cukier trzcinowy niczym szybki samolot przenosi ich myślami do Australii, Azji, Ameryki, Afryki… dokądkolwiek zechcą.

A Ty, dokąd się udasz? Sprawdź mapę słodkich destynacji!

Kuchnie świata