Tradycyjna Wielkanoc

w nowych barwach!

Święta Wielkanocne to piękna tradycja - bez dwóch zdań. Ale kto powiedział, że nie można się nią bawić? W końcu mamy wiosnę - szalony czas, kiedy przyroda budzi się do życia, otaczając nas feerią barw!

Nie musisz robić wielkich rewolucji, rezygnować z ulubionych ciast, uczyć się skomplikowanych przepisów. Mamy kilka sprytnych pomysłów, jak bawić się formą, dekorować ciasta w prosty i efektowny sposób, a także - wpuścić do kuchni moc wiosennych kolorów, które zachwycą Twoich gości.

Poznaj magię kolorów

Kolory rozkwitającej przyrody są piękne i cieszą oko. A czy wiesz, że każdej barwie przypisano określone znaczenie i wpływ na samopoczucie? Biel pod postacią cukru Diamant - już jest! Soczysta zieleń trawy, słodki róż, ożywczy pomarańcz… a może subtelny niebieski? Zobacz, jak łatwo otaczać się ukochanymi kolorami!

Poznaj kolorowe inspiracje

Nowe odcienie dekorowania!

Słodkie kwiatki z masy cukrowej? Różowe ciasto? Marmurkowa polewa? To pestka! Zobacz 8 sposobów, jak osiągnąć efekt wow z użyciem cukru Diamant i kilku innych składników. Podpowiemy, jak zrobić idealnie lejący i lśniący lukier królewski, zbity krem do dekorowania, oraz czym je zabarwić. To prostsze niż myślisz!

Dekoracyjne pomysły

Wszystkie barwy zabawy

Wielkanoc to nie tylko pieczenie czy biesiadowanie przy stole. To czas spacerów na świeżym powietrzu, malowania pisanek, rękodzieła i zabaw, które wzmacniają rodzinne więzi. By umilić Wam ten czas, przygotowaliśmy szablony wielkanocnych koszyczków, a także… grę-polowanie na jajka w formie, jakiej jeszcze nie znaliście! Gotowe do druku pliki znajdziesz tutaj.

Pliki do druku