Jak spędzić słodko

majowy weekend?

Inteligentni… i Słodcy nigdy się nie nudzą! Poznaj 3 aktywności, które nie wymagają długich przygotowań i ekwipunku, a zostaną w Waszej pamięci na dłużej:

Odkrywanie okolicy

Trend mikrowycieczek rośnie w siłę od wielu lat. Możemy się założyć, że są w Twojej okolicy miejsca, w których nigdy nie byliście, historie, których nie znacie, zwierzęta, rośliny i inne cuda natury, którym można się poprzyglądać. Weźcie ze sobą mapę, notesy do zapisywania spostrzeżeń, lupę, lornetkę, a także – obowiązkowo – dobry humor i sporą dozę ciekawości!

Mecz w badmintona

Jeśli wydaje Ci się, że badminton jest nudny i powolny, to bardzo się mylisz. Machanie ramionami, wyjmowanie trudnych piłek, bieganie w te i we wte po boisku uruchamia wszystkie mięśnie w organizmie i potrafi nieźle zmęczyć! O ile nie ma wiatru, bierz rakietki, lotki, energetyczną przekąskę (dla dzieci batoniki, dla taty – żel energetyczny PRO SPORT) i do boju!

Ty także poznaj PRO SPORT!

Spacer do schroniska

W każdym mieście, a także w mniejszych miejscowościach funkcjonują schroniska, przytuliska i inne ośrodki zajmujące się ratowaniem psów, kotów, gryzoni, ptaków i innych zwierząt. Sprawdź, w jakich godzinach działają i jak można pomóc. Może potrzebna jest nie tylko karma, ale także pomoc w wyprowadzaniu na spacer? To sposób na pracowite popołudnie, a także najlepsza pod słońcem lekcja odpowiedzialności oraz empatii!

Jak przygotować się na majówkowy piknik?

Majowa pogoda jest wymarzona do spędzania czasu na łonie natury, w słońcu i na sportowych aktywnościach. Sprawdź, jak spakować się na majówkę i sprawić, by zostawiła wyłącznie dobre wspomnienia.

Piknikowy niezbędnik!