Z natury

dla dobrej przyszłości

Od początku naszej działalności nie tylko produkujemy Wasz ulubiony cukier i umacniamy nasz sektor gospodarki, lecz także PODEJMUJEMY DZIAŁANIA NA RZECZ ŚRODOWISKA I LOKALNYCH SPOŁECZNOŚCI.

Z polskich buraków

Nasz cukier wydobywamy z polskich buraków przywożonych przez lokalnych rolników z okolicznych pól. Trasy dostawy wytyczają nowoczesne systemy GPS.

Zobacz, jak nasze buraki stają się pysznym cukrem!

Poznaj szczegóły

W zgodzie ze środowiskiem

Troska o środowisko zaczyna się na polu. Używamy nasion bez GMO. Przygotowujemy grunt, siejemy i nawozimy - za jednym przejazdem. Stosujemy delikatną dla gleby uprawę pasową. A to tylko wycinek naszych działań dla środowiska.

Zobacz, jak wspieramy naturę na różnych etapach produkcji.

Poznaj szczegóły

Dla Ciebie i Twojej rodziny

O środowisko może dbać każdy, każdego dnia – wystarczą dobre chęci. Słodcy poznali już kilka sprytnych sposobów, jak mądrze korzystać z wody, segregować śmieci czy robić codzienne zakupy.

Zobacz, jak łatwo jest zmieniać świat na lepsze.

Poznaj sposoby

Słodkie życie… jest #zerowaste!

Jednym z największych wyzwań jest walka z marnowaniem jedzenia. My wykorzystujemy buraka niemal w 100% - Ty też możesz! Żyj smacznie i oszczędnie - zmień resztki ciast w bajaderki, a przejrzałego banana – w pyszny chlebek!

Zobacz, jak babcia Danusia zmienia resztki w pyszności!

Poznaj przepisy
Pobierz Raport

Od nasiona do stołu - działamy w trosce o środowisko

Zobacz, co nas napędza! Poznaj nasze działania na rzecz środowiska naturalnego i społecznego, a także dotychczasowe osiągnięcia w tym zakresie. Kliknij i pobierz nasz interaktywny RAPORT Zrównoważonego Rozwoju!

Pobierz RAPORT