Jeszcze słodsze Święta

…bo razem piecze się

i smakuje lepiej!

Gwiazdka to czas magiczny, pełen ciepła i radości. Wspólne przygotowywanie świątecznych potraw z bliskimi to nie tylko tradycja, ale także okazja do umacniania więzi i tworzenia niezapomnianych wspomnień. Z cukrem Diamant i najbliższymi u boku Święta mogą być jeszcze słodsze!

Tradycja z nowym twistem

Lubisz tradycyjne przepisy? My też! Ale inspirują nas także słodkie nowości. Odkryj pomysły, jak połączyć klasykę i trendy, tworząc niepowtarzalne świąteczne słodkości!

Zobacz przepisy

Rodzinnie & ekonomicznie

Święta nie muszą rujnować budżetu. Chcesz obniżyć koszt gwiazdkowej uczty? Poznaj 5 sprawdzonych pomysłów rodziny Słodkich na ekonomiczne Święta!


Zobacz 5 trików

Piecz… i śpiewaj!

Od rodzinnego pichcenia lepsze jest tylko… rodzine pichcenie w rytmie muzyki! Zimowe hity mają niezwykłą moc kreowania świątecznej atmosfery, przenoszenia nas do innych światów, a wspólne śpiewanie poprawia nastrój i sprawia mnóstwo frajdy!

Włącz świąteczną playlistę Diamant

Pobierz EBOOK!

Najlepsze świąteczne przepisy Diamant z ostatnich lat - w jednym miejscu! Do wyświetlenia na tablecie, wydrukowania, czy też wysłania dalej rodzinie i przyjaciołom. Pobierz EBOOK ZA DARMO… i wracaj co roku po najsłodsze przysmaki!

Pobierz świąteczny EBOOK

Świąteczne przepisy

Witaj w magicznej galerii świątecznych przepisów Diamant! Każdy z nich to nie tylko pyszna opowieść o tradycji i miłości, lecz także pretekst do spędzania czasu z najbliższymi. Niech Słodkie Łączy Was kolejny rok w pieczeniu, dekorowaniu, psoceniu, degustowaniu, a następnie rodzinnym świętowaniu.